Zespół

Beata Domagalska

Partner Zarządzający


Ekspert w zakresie komunikacji wewnętrznej, relacyjnej i kryzysowej. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Doradzała oraz prowadziła projekty w obszarze komunikacji przy trudnych i bardzo ważnych przedsięwzięciach takich jak m.in.: wydzielenia nierentownych jednostek, wdrażania programów dobrowolnych odejść, łączenia spółek, wdrażania nowych strategii, zmian struktury organizacyjnych, systemów informatycznych klasy ERP a także wdrażania systemów ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele. Wcześniej m.in. pełniła funkcję Dyrektora Marketingu w ogólnopolskiej produkcyjnej firmie budowlanej Balex Metal (30 oddziałów w Polsce i 5 zagranicą), wyróżnionej statuetką Polski Herkules m.in. za realizacje strategii marketingowej oraz 3 lata Dyrektora Marketingu w spółce z Grupy CRH: Polbruk SA. Realizowała projekty w zakresie komunikacji wewnętrznej, relacyjnej i kryzysowej m.in. dla: Energa-Operator SA, Energa Elektrownie Ostrołęka SA, Polska Grupa Energetyczna SA.

Katarzyna Szulc

Partner Zarządzający


Doświadczony praktyk z dziedziny marketingu i komunikacji zintegrowanej posiadający kompetencje w obszarze profesjonalnych usług doradczych jak również rozległe doświadczenie w realizacji i zarządzaniu złożonymi projektami komunikacyjnymi w polskich firmach. Wcześniej dyrektor biura analiz rynkowych w trójmiejskiej firmie doradczej Doradca Consultants oraz wieloletni dyrektor marketingu Grupy Ergo Hestia . Realizowała projekty w zakresie komunikacji korporacyjnej dla Energa Operator SA, Polska Grupa Energetyczna SA, Atena UIF SA oraz badań konsumenckich na rzecz m.in. Neslte, Knorra i Sonko.

Marta Kolińska

Specjalista ds. marketingu


Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia. Przez okres studiów – asystentka na zajęciach komputerowych oraz uczestnik grupy badawczej w ramach grantu z Ministerstwa Oświaty i Szkolnictwa Wyższego. Od 3 lat związana z reklamą, marketingiem i pr’em. Specjalistka od social media, realizuje strategie marketingowe, wdrażając narzędzia komunikacji – jak strony www, identyfikacja wizualna i kreacje reklamowe. Wyniki pracy popiera analizą danych. Wierzy, że dzięki pozytywnemu nastawieniu można wznieść się na wyżyny możliwości. Pasjonatka długich spacerów. Prywatnie – drużynowa Drużyny Harcerskiej.

Monika Drozdowska

PR i marketing manager


Socjolog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Filozofii i Socjologii  oraz studiów podyplomowych w dziedzinie Public Relations. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w Grupie Towarzystw Ubezpieczeniowych Aviva, gdzie uczestniczyła w projektach public relations oraz komunikacji wewnętrznej zgodnie z polityką komunikacyjną spółek. Kierowała także działaniami o charakterze CSR i dialogu z interesariuszami. Redagowała i wydawała publikacje wizerunkowe i informacyjne.

Paulina Wróbel

Młodszy konsultant ds. komunikacji


Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Kilkuletnie doświadczenie w marketingu zdobyła podczas pracy w agencjach reklamowych, gdzie współtworzyła projekty marketingowe dla znanych marek. Działała również jako część marketingowego teamu na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz na Międzynarodowych Zawodach Jeździeckich CSIO***** w Sopocie. Miłośniczka mediów społecznościowych oraz niestandardowych form reklamy. Ogromna fanka kina i festiwali filmowych.

Julia Żuchowska

Młodszy konsultant ds. konsultant ds. komunikacji


Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Dołączyła do zespołu 2mgroup jeszcze jako studentka ponad dwa lata temu. Sprawnie ogarnęła nasze sprawy administracyjno-finansowe a teraz zmierza energicznie do tego, by zostać pierwszym w dziejach 2mgroup event managerem. Ponieważ posiadanie kota to prawie nasz firmowy "must" od roku szczęśliwa właścicielka czarnej kocicy.

Anna Piwko

Konsultant ds. Komunikacji


Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Przez ponad dziesięć lat związana ze światem mediów i reklamy w firmie Agora S.A (radio i prasa) oraz portalach internetowych WP.pl i o2.pl. W latach 2008-2013 pełniła funkcję kierownika działu promocji w firmie Agora S.A. Ekspert w zakresie planowania mediów, komunikacji marketingowej i PR, z dużym doświadczeniem w zakresie organizacji eventów. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na SGH na kierunku Menedżer marketingu oraz studiów podyplomowych na Akademii im. Leona Koźmińskiego na kierunku PR w praktyce. W 2013 roku dołączyła do zespołu 2mgroup, gdzie zajmuje się komunikacją marketingową i PR’ową. Prywatnie biegaczka, pasjonatka literatury i wielbicielka zwierząt.

Kontakt

Centrala w Gdańsku

2mgroup s.c.
ul. Jednorożca 59/8
80-299 Gdańsk
tel./fax 58 717 12 55

Beata Domagalska
Partner Zarządzający
502 547 111
b.domagalska@2mgroup.pl

Katarzyna Szulc
Partner Zarządzający
502 547 999
k.szulc@2mgroup.pl

Izabela Rietig
Sekretariat
512 139 400
i.rietig@2mgroup.pl

Biuro w Warszawie
ul. Grzybowska 80/82
00-844 Warszawa
tel./fax 22 654 24 11

Dane do faktury
2mgroup s.c.
ul. Jednorożca 59/8
80-299 Gdańsk
NIP 958-159-43-87